Kalendář akcí

Níže naleznete plán našich výletů pro nadcházející období. Program pro vás stále aktualizujeme a doplňujeme novými výlety. Neváhejte nahlédnout a vydat se s námi.

Již proběhlé akce si lze připomenout v kategorii Výlety a fotografie, odkud můžete také čerpat inspiraci na vlastní putování, pokud jste se s námi výletu neúčastnili.


26. 11. 2022 sobota - Mnichovohradišťské kamínkování I

Během prvního letošního kamínkování se můžete těšit na téma andílků. A kde je budete moct nalézt? Protože budeme sázet alej z Dnebohu směrem na Přestavlky a Hoškovice, hledejte kamínky právě tam. 


3. 12. 2022 sobota - Mnichovohradišťské kamínkování II

Do mikulášské nadílky nebude v tuto sobotu již daleko a vy se budete moct těšit na kamínky s tématem čertů a Mikulášů. A kam si pro ně doběhnete? Co se třeba vydat na vánočně oděnou Zásadku, kde vás potěší kouzelný betlém?   


10. 12. 2022 sobota - Mnichovohradišťské kamínkování III

Je tu mnichovohradišťský vánoční jarmark, zima již v plném proudu, proto na kamínkách naleznete zimní tematiku. A kde panuje pořádná zima? Přece u vody? Vydejte se na procházku k Jizeře! 


17. 12. 2022 sobota - Mnichovohradišťské kamínkování IV

Za týden bude Štědrý den! Těšíte se?! My ano, proto i kamínky budou nést vánoční motivy. Protože s Vánoci je spjata hojnost, napadlo nás umístit tyto kamínky do zámeckého parku a jeho blízkého okolí. 


24. 12. 2022 sobota - Mnichovohradišťské kamínkování V

Konečně Ježíšek! Ale až večer! Nemusíte se ale postit, abyste tento den viděli zlaté prasátko. Stačí být bystrý a hledat v centru Mnichova Hradiště kamínky s motivy zlatých prasátek.  


Seznamte se s naším mnichem Poutníčkem, se kterým se budete moci potkávat  na vybraných dětských výletech a akcích.


Zde najdete pozvánky na uplynulé akce: Plakáty uskutečněných výletů