2. ročník 100 jarních kilometrů

28.02.2021

Pro všechny, kteří nechtějí čekat na organizované výlety, jsme připravili druhý ročník výzvy 100 jarních kilometrů. Zaregistrujte, stáhněte si kartičku a můžete si začít zapisovat své výlety a sbírat tak pomyslně svých (prvních) sto jarních kilometrů. Kartička bude také k dispozici v infocentru na náměstí, jakmile bude otevřeno.

Forma pohybu je na vás. Kilometry si můžete započítat, ať už vyrazíte pěšky, nebo pojedete na běžkách, na kole či koloběžce. Startujeme 1. března a končíme vyhlášením v neděli 20. června na stopované s mnichem Poutníčkem. Pro všechny účastníky připravíme drobnou odměnu a vyhlásíme účastníky nejmladší, nestarší a s nejvíce nasbíranými kilometry.

Loni se do akce zapojilo 16 sběračů, kteří společně nastřádali bezmála 5 000 kilometrů. Nejmladší účastnici bylo 5 let, nejstaršímu 73 roků. Nejpilnější účastnice zdolala 864 kilometrů. Jsme moc zvědaví, jaká budou letošní čísla.

Pro vyhodnocení kontaktujte Ondřeje Šindeláře na tel. 775 717 789 nebo na e-mailu ondrejuv@gmail.com, nebo přijďte na naši akci s mnichem Poutníčkem v neděli 20. června.


REGISTRACE DO AKCE 100 JARNÍCH KILOMETRŮ