Březnové tipy 2022

01.03.2022

Milí členové a příznivci mnichovohradišťského KČT, s prvním březnovým dnem vám přináším pozvánky na naše jarní aktivity.

1) Čtvrtek 3. 3. 2022 Zimní zoo ve Dvoře Králové nad Labem - Seniorský výlet s Jitkou Thorovskou se srazem v 7:45 h na autobusové zastávce na Masarykově náměstí.

2) Seniorský rychlovýlet Peklo - bledule Heleny Pöllové: sledujte náš FB a web, přesný termín konání akce se dozvíte právě z nich. Případně se spojte včas s Helenou Pöllovou, ať Vám dá včas vědět, až výlet zorganizuje (helena.pollova@seznam.cz).

3) Seniorský rychlovýlet Jarní Sobotka Helena Pöllové proběhne na konci března. U tohoto výletu platí vše výše uvedené.

4) Sobota 26. 3. 2022 Za krásami Prahy - Rodinný výlet s Markétou Tomášovou se srazem v 8:40 h na vlakovém nádraží v Mnichově Hradišti. Půjde o první výlet z cyklu výletů, jež vám budeme pravidelně nabízet vždy na jaře a na podzim.

Zmínit musím též další dvě akce, jež nás čekají a které jsou dlouhodobějšího rázu:

  • 100 jarních kilometrů - Od 1. března 2022 až do 20. června 2022 můžete sbírat kilometry pěšky, na běžkách, na kole či koloběžce. Stačí se zaregistrovat na našem webu a začít sbírat kilometry - ať už individuálně, nebo v rámci společných výletů organizovaných našich odborem. Více informací na našem webu 100 jarních kilometrů
  • Dubnová výzva 10 000 kroků - Od 1. března 2022 je možné se registrovat do dalšího ročníky výzvy 10 000 kroků. Po celý duben pak budete moci sami za sebe či v rámci týmu sbírat body za nachozené kroky (v rámci chůze, běhu, nordic walkingu) s tím, že počet bodů je ovlivněn jednak množstvím kilometrů, ale i věkem a BMI účastníka. Samotná výzva pak odstartuje 1. 4. 2022! Více informací na webu výzvy: https://www.desettisickroku.cz/

Přeji všem příjemné jarní výlety!

Markéta Tomášová, KČT Mn. Hradiště