Členská schůze 2021

17.01.2022

Vážení členové mnichovohradišťského KČT, ačkoliv jsme na zítřek 18. 1. 2022 avizovali konání členské schůze, po zralé úvaze jsme se rozhodli její prezenční formu neuskutečnit s ohledem na rozmáhající se variantu omikron. Leč členská schůze jako taková proběhnout musí, stejně jako v loňském roce tedy proběhne e-mailovou formou. Do konce týdne Vám zašlu podklady k prostudování i údaj o časovém limitu pro hlasování. Pro řádné vykázání členské schůze potřebujeme nadpoloviční většinu hlasů, tj. 29, proto již nyní apeluji na Vaše budoucí hlasování.

Zítra, tj. v úterý 18. 1. 2022, budeme přesto v čase 17:00-17:30 h k dispozici ve Volnočasovém centru MH, Zámecká 744, pro Ty, kteří by chtěli přijít zaplatit členské příspěvky na letošní rok v hotovosti a vyzvednout si členské kartičky (nově se nejedná o přelepky, ale o zcela nové legitimace). K dispozici budou i veškeré podklady pro členskou schůzi k nahlédnutí (nicméně dostanete je i na své e-mailové adresy).

Preferujeme však platbu členských příspěvků na účet odboru: 2501471504/2010.

Základní členství je za 220 Kč (dospělý), 120 Kč (dítě), 170 Kč (senior), 370 Kč (rodina nositel) + 40 Kč každý další dospělý + 20 Kč každé další dítě).

Výše uvedené členství je základní, které zahrnuje úrazové pojištění, slevový systém SPHERE, slevy na akcích KČT. Pokud byste si přáli členství aktiv (sleva na e-shopu KČT, slevový systém EUROBEDS, slevy na dopravu - IN karty, KM banka, slevy na mapy KČT, příspěvky a slevy na ubytování na chatách KČT, sleva na klubovou výstroj za velkoobchodní ceny), dejte nám o tom vědět (členský příspěvek je pak vyšší).

Společnou schůzi (již bez hlasování) pak budeme moci uskutečnit v jarních měsících někde venku, třeba při opékání buřtů.
Doufám, že nám zachováte přízeň i v tomto kalendářním roce a potkáme se na některé z našich mnoha připravovaných akcí!

Markéta Tomášová, KČT Mn. Hradiště