Junioři a Continuo ve výzvě 10.000 kroků

02.12.2021

Poslední z příběhů výzvy 10.000 kroků, jež vám přinášíme, patří našim juniorům a také vítěznému Teamu Continuo. 

Mám radost z prvních dvou vlaštovek v podobě dětských účastníků, kteří se toho nebáli a do výzvy se zapojili. V říjnu ještě desetiletá Barča Tomášová (nyní již jedenáctiletá po úterních narozeninách) nachodila v říjnu 253,39 km / 399 544 kroků, nezaostával za ní ani devítiletý Štěpán Langr (177,30 km / 301 531 kroků).

Nebylo vůbec jednoduché získat od Barči Tomášové nějaké rozumné odpovědi na téma výzvy, neb se nachází ve složitém životním období, kterým si holt musí projít každý z nás. Leč povedlo se, její "zhodnocení" výzvy naleznete v přiložených fotografiích. Stejně tak se nám podařilo získat i vyjádření Štěpána Langra, také zde se velkou měrou podílela na výsledku jeho maminka Renata Venclová (mimochodem třetí žena říjnové výzvy): "Synův (příběh) zasílám v příloze, přiznávám, že dostat ho z něho byl boj, ale vyhrála jsem ho."

A neochudíme vás ani o fotku většiny Teamu Continuo (tým čítal 9 členů, kteří v říjnu společně nachodili          2 528,01 km), který stanul na první příčce v týmech - děkujeme Tomáši Hejlovi za její zaslání i stručné shrnutí jejich zapojení se do říjnové výzvy: "Náš příběh je jednoduchý, jsme cca třetina hradišťského pěveckého sboru Continuo! V podobném počtu jsme se zúčastnili už dubnové výzvy, jen v různých týmech. Tentokrát jsme se už spojili a společně vyhecovali k ještě větší porci kroků než na jaře."

Moc děkujeme všem zapojeným a těšíme se na jarní výzvu roku 2022, která tu s námi bude po celý duben!!!