KČT - "členská schůze" a platba členských příspěvků

09.01.2021

V našich původních plánech figurovalo úterý 12. ledna 2021 jako den, kdy měla proběhnout další členská schůze našeho odboru. Kdo jste se jí zúčastnil v minulých letech, víte, že se snažíme Vám na ní zprostředkovat maximální možné informace o tom, co bylo a co bude:-) Nicméně současná covidová doba brání společnému setkávání se, proto není možné schůzi uskutečnit v klasické podobě. Zatím je tedy odložena na neurčito, o jejím případném konání Vás budeme informovat s minimálně týdenním předstihem. Nicméně nyní spíše předpokládáme emailovou formu předání informací i povinného hlasování (s největší pravděpodobností na konci ledna nebo začátku února).

Chcete-li nám zachovat přízeň i v tomto kalendářním roce, je třeba do konce ledna vyřešit platbu členských příspěvků pro rok 2021. Preferujeme platbu bankovním převodem na účet u FIO banky: 2501471504/2010, do poznámky prosím uveďte své jméno a příjmení a jako variabilní symbol nově i rodné číslo, které potřebujeme získat od všech členů pro potřeby dotací. Na vydání přelepky se následně domluvíme individuálně.

Dospělí 220 Kč, důchodci 160 Kč, děti 110 Kč, rodinný příspěvek 370 Kč nositel + 40 Kč druhý dospělý + 20 Kč dítě.

Pokud Vám více vyhovuje platba v hotovosti, budu Vám k dispozici v úterý 12. 1. 2021 od 17:00 do 17:30 hodin ve Volnočasovém centru MH (Zámecká 744, přednáškový sál). Ideální by bylo, pokud by lidé s příjmením od A-N dorazili v časovém úseku 17:00-17:15 h, s příjmením O-Z 17:15-17:30 h, aby byla platba a vydávání přelepek plynulejší. I od Vás budu samozřejmě potřebovat doplnit rodné číslo. Poprosila bych též o to, abyste si případnou platbu připravili přesně. Předem děkuji za spolupráci a za to, že zachováme povinná omezení (roušky, max. 2 osoby v místnosti, tj. já a plátce).

Obě výše uvedené možnosti platí i pro nové zájemce o členství v mnichovohradišťském odboru KČT (v tomto případě bude ale nutné vyplnit přihlášku, k dispozici ke stažení je na našem webu). Naopak pokud již se členstvím v KČT nepočítáte, dejte mi tuto skutečnost prosím vědět. Děkuji.

I když byl uplynulý rok 2020 krajně složitý, přesto se nám podařilo zorganizovat na 3 desítky akcí: 10 seniorských výletů, 2 víkendové turistické pochody, 2 dětské výlety, 2 vodácké výlety a řadu dalších výletů pro více či méně zdatné turisty. V závěru roku se mohli zájemci vydat pětkrát na Mnichovohradišťské kamínkování a hledat malované poklady (i se štědrodenním bonusem). Stihli jsme i 3 dobrovolnické brigády nebo slavnostní otevření nové geostezky. Třetí ročník výletu Zásadně na Zásadku (loni přesunutý na září) byl zařazen do celorepublikového kalendáře akcí KČT i mezi "akce rodinné turistiky" KČT. Více o našich minulých akcích se můžete dočíst na našem webu: www.kctmh.cz, případně zde na FB. I pro letošní rok pro Vás připravujeme bohatou nabídku výletů a aktivit, které Vás jistě zaujmou. Věříme, že jejich realizace bude možná! Vše se dozvíte buď v emailu, případně sledujte naše další informační kanály (web, FB, Kamelot, nástěnka před KLUBem...).

Těším se s Vámi na viděnou buď v úterý 12. 1., nebo při některé z našich akcí!

Markéta Tomášová, KČT Mn. Hradiště