Piknik u Jizery

22.06.2026

Jak se jmenuje akce, na které se stůl prohýbal pod množstvím nejrůznějších laskomin slaných i sladkých? Prozradíme vám to, šlo o závěrečný piknik u Jizery, kterým tradičně uzavíráme jarní turistickou sezónu. Pravda, v pondělí 22. června nešlo o žádnou výletní akci, kdy bychom zdolávali jakékoli kilometry, ale své místo mezi našimi aktivitami již po letech opakování má. I přes vysoké panující teploty se nás sešlo rovných 30, což ale nebylo možné zachytit na jedné společné fotografii, a to vzhledem k tomu, že stanoviště jsme měli různá – někdo srdnatě hájil barvy KČT u stolu s občerstvením (bohužel zakrytým kvůli náletům hmyzu), jiní se vyzbrojili vlastními židličkami, díky čemuž zakotvili ve stínu stromů, ostatní si dopřávali vodní radovánky.

Léto budiž pochváleno! Přejeme všem turistům i našim příznivcům, aby si užili pohodové červencové a srpnové dny na cestách – ať už povedou kamkoli!

Fotogalerii naleznete zde: Piknik u Jizery

Markéta Tomášová

Share