Pozvánka na podzimní setkání turistů

09.10.2023

Programová rada Středočeské oblasti KČT a Klub českých turistů, odbor Mnichovo Hradiště vás zvou v sobotu 25. listopadu 2023 na 11. ročník turistické akce Podzimní setkání turistů Středočeské oblasti KČT.

Setkání je koncipováno jako hvězdicový pochod se starty na různých místech Českého ráje i jinde (v nabídce budou různé doporučené trasy) s cílem v jídelně v Komunitním centru MH v Mírové ulici.

Setkání je závěrečnou akcí seriálu Středočeská desítka 2023.

Starty budou individuální, doporučené trasy budou včas k dispozici na webu Klubu českých turistů, odboru Mnichovo Hradiště (www.kctmh.cz) i na webu Středočeské oblasti KČT (www.sokct.cz).

V cíli bude možné uhradit startovné za pochod, získat výroční turistickou známku, sušenku a diplom, razítko Středočeské desítky, razítko IVV a razítko do Dvoustovky. K dispozici bude občerstvení, k poslechu zahraje živá hudba a dojde k vyhodnocení Středočeské desítky 2023 (losování cen). Bude zde také možnost zakoupit turistické suvenýry.

Přijeďte na Podzimní setkání turistů Středočeské oblasti KČT do Mnichova Hradiště, čeká vás město, které je jednou ze vstupních bran do Českého ráje, zároveň leží na Svatojakubské žitavské cestě a rozhodně má co nabídnout (zámek Mnichovo Hradiště s místem posledního odpočinku Albrechta z Valdštejna, barokní kostel sv. Jakuba, zříceniny Valečov a Zásadka, skalní sruby Jizery nebo pískovcové Příhrazské skály či Drábské světničky a mnohé další).

Markéta Tomášová, KČT Mn. Hradiště