Seniorské září

04.09.2023

Milí turisté i vy ostatní, je tu začátek září, starší děti se vracejí či nově nastupují do školních institucí, prázdniny jsou definitivně za námi a my přicházíme s nabídkou akcí pro tento první školní měsíc. Bohužel se nám kvůli letní vytíženosti nepodařilo sejít a domluvit víkendové aktivity, nicméně naši pověst zachraňuje naše velmi činorodá seniorská sekce, která pro vás má v nabídce hned tři zajímavé výlety.

Ten první nás čeká již ve středu 6. září 2023, kdy se s Vladimírou Hančlovou vydáme na nenáročnou vycházku z Mladé Boleslavi do Debře podél toku řeky Jizery. Další podrobnosti o tomto výletu (ale i o níže uvedených) naleznete v přiloženém plakátku.

Další, již dříve avizovanou akcí je náš historicky první zahraniční autobusový výlet, kdy s Jitkou Thorovskou vyjedeme ve středu 19. září 2023 k našemu polskému severnímu sousedovi. Na tento výlet jsme zvali již v průběhu prázdnin a jeho kapacita je již naplněna.

V úterý 26. září 2023 se projdeme romantickou krajinou v blízkosti Sobotky a poznáme s Vladimírou Hančlovou rybníky na říčce Klenici. I v tomto případě půjde o nenáročnou vycházku, které se může zúčastnit téměř každý.

Přidejte se!

Přejeme všem malým i velkým pohodové září!

Markéta Tomášová, KČT Mnichovo Hradiště