Turistický říjen

06.10.2020

Milí turističtí přátelé,

s nadcházejícím podzimem bych Vám ráda přiblížila výlety, které jsme pro Vás připravili. Za sebou máme velmi povedený a pohodový říjnový dvoudenní přechod Lužických hor (přihlašovalo se na něj do začátku září) - shrnutí této akce doplněné fotografiemi již brzy naleznete zde na našem webu a FB, nepropásněte to!

V neděli 11. října bych Vás ráda pozvala na výlet Z Nové Paky do Železnice, původně plánovaný již na jaro a kvůli covidu tehdy zrušený. Covid se nám sice vrátil do našich životů, leč výlet (zatím) nerušíme, Tomáš Trkola, vedoucí výletu, se na Vás již těší. Roušky s sebou, do vlaku se budou hodit!

Následující sobotu 17. října pro Vás má pan farář Pavel Mach připravený cyklovýlet Za poznáním kostelů na Mnichovohradišťsku II - i ten jsme v jeho původním termínu rušili, pro změnu kvůli deštivému počasí. Doufejme, že nám tentokrát bude počasí více nakloněno! Oproti plakátku dojde ke změně v tom, že jsme zrušili plánované opékání buřtů na faře. Ani v případě tohoto výletu nezapomeňte na povinnou výbavu v podobě roušek!

Plakátky k oběma akcím s podrobnějšími informacemi naleznete zde u článku, případně na našem FB profilu, či vyvěšené na nástěnce před Klubem.

Příjemné podzimní dny!

Markéta Tomášová, KČT Mn. Hradiště