Vyhodnocení 100 jarních kilometrů

01.07.2021

V pondělí 28. 6. jsme se na pláži Na Kamínkách u Jizery sešli s příznivci mnichovohradišťského KČT a účastníky výzvy jarních kilometrů. V příjemné atmosféře s domácím občerstvením jsme si povídali a uzavřeli výzvu. Do výzvy jarních kilometrů se nakonec aktivně zapojilo minimálně 36 účastníků. Společně po svých urazili téměř 15 000 kilometrů. Nejstaršímu zapojenému účastníkovi je 81 let, nejmladší účastnici je 6 let. Účastník s nejvíce nasbíranými kilometry dosáhl 1 282 km.

Zároveň jsme touto akcí uzavřeli naši jarní turistickou sezónu - pravda, sice dost "osekanou" kvůli covidu, nicméně i tak velmi bohatou na různé individuální či na konci května a v červnu již hromadné výlety. Děkujeme vám za přízeň, kterou nám věnujete, přejeme vám pohodové a aktivní prázdninové dny a těšíme se na viděnou na některé z našich podzimních akcí.

A komu by se po hromadné turistice v létě přece jen stýskalo, bude mít v srpnu možnost vyrazit s Vladimírou Hančlovou na Podtrosecká údolí (termín ještě upřesníme) či děti s Markétou Tomášovou Za princeznou Jasněnkou na Frýdštejn (poslední prázdninový den).

Markéta Tomášová, KČT Mn. Hradiště