Březnové tipy

02.03.2021

Máme tu březen a s ním další možnosti pro turistiku. Pravda, vládními opatřeními, která nás uzavírají pouze v našich katastrech, jsou tyto možnosti velmi omezené, ale snad vás dovedeme vylákat ven díky našim dvěma probíhajícím akcím:

  1. Akce pro malé i velké dobrodruhy Skryté vrcholky běží od 8. února až do konce března. Už víme o 7 dokončivších jednotlivcích či rodinách - ti většinou zvládli obejít vrcholky zasněženou krajinou. Vás již bude čekat probouzející se příroda.
  2. Prvního března odstartoval 2. ročník 100 jarních kilometrů. K akci se můžete přihlásit jednoduchou registrací, kterou získáte přístup ke kartičce, kam si budete moci své pěší, běžecké či cyklistické a další kilometry zaznamenávat. Akce potrvá až do 20. června, máte tedy dostatek času na zapojení se.

Věříme, že si s cestami mimo domov hravě poradíte. Přesto přinášíme pár tipů, kam v rámci katastru Mnichovo Hradiště vyrazit:

https://mapy.cz/s/lamatukeno

https://mapy.cz/s/deloguvolo

https://mapy.cz/s/memodovuto

https://mapy.cz/s/fuferekuge

https://mapy.cz/s/getenabuto

https://mapy.cz/s/cehelofero

https://mapy.cz/s/renefehono

Pro inspiraci přikládáme i mapku obnovených cest pod Káčovem. Máte nějaké další tipy na procházky? Budeme za ně rádi. Vše zveřejníme na našem webu i FB jako inspiraci pro ostatní. Přeju Vám příjemné březnové dny plné radosti z probouzející se přírody.  

Markéta Tomášová, KČT Mn. Hradiště